Meble

Bardzo popularne jest odnawianie starych mebli. Szukamy na strychu starych krzeseł, komód lub kredensów, które po odnowieniu nadadzą naszemu mieszkaniu oryginalny, przyjemny wygląd. Czasem nawet poszukujemy używanych, starych mebli na portalach ogłoszeniowych. Często wiele osób oddaje niepotrzebne meble za darmo.

Obecnie niektóre osoby idą jeszcze krok dalej i decydują się na postarzenie własnych, nowych mebli.


Najlepiej jest jeśli do tego zadania wybierzemy meble z niezabezpieczonego drewna.


Pierwszą czynnością jaką należy wykonać jest dokładne przetarcie całej powierzchni mebla stalową ścierką. Czynność ta pozwoli na lepsze zarysowanie słojów drewna. Następnie przystępujemy do nakładania bejcy. Bejcę powinniśmy nałożyć bardzo starannie oraz równomiernie na powierzchni całego mebla. Dobrze jest do tego zadania wykorzystywać bawełnianą szmatkę. Kolejnym krokiem nałożenie białego wosku (podkładu). Po tej czynności ponownie przecieramy dokładnie mebel stalową ściereczką. Ostatnim etapem jest wypolerowanie mebla po kilku godzinach od nałożenia białego wosku.

Chcesz nadawć swojemu mieszkaniu niepowtarzalny wygląd - swoisty klimat? Chcesz żeby Twoje mieszkanie nie było identyczne jak wszystkie w okolicy? W takim razie skup się na dodatkach. Wybierz odpowiednie kołdry, poszewki, koce i narzuty, a Twoja sypialnia zmieni się w mgnieniu oka. Kup odpowiednie obrusy, bieżniki i serwetki, a Twoi goście nie będą chcieli wychodzić z Twojej kuchni. Dodatkowo znajdź niepowtarzalne dywany, a wywżesz wrażenie na każdym kto Cię odwiedzi. Pobaw się w projektanta już dziś. Odwiedź sklep internetowy z tekstyliami mowiszimasz.com.pl i udekoruj swoje mieszkanie.Menu :